KONST / Litografier / Färglitografi 9917616
nr 991 7616
Färglitografi
Signerad, "Cirkus", EA-upplaga, motivet: 53x37
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 november 2015
kl 19:55:57
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr